Fruit And The City
22
Yeni Kent Mah. 2485 Sok. Deniz 7 Blok No:1Gebze,34100
+90 (262) 721 33 662ÜRÜNLERİMİZ VE MARKAMIZ TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN TESCİL EDİLMİŞTİR. Ürünlerimizi bizden görerek bire bir taklit eden ve Nisan 2008'de kurulmalarına rağmen Türkiye de ilk olduklarını iddia eden taklitçi firmalar hakkında hukuki işlemler başlatılmıştır. Türkiye genelinde franchising vermekteyiz. Levent merkezden sonra, Kozyatağı, Florya, Taksim, Ankara, Bursa, Üsküdar ve Kıbrıs bayilerimiz de faaliyete geçmiştir. İzmir, Antalya ve Adana başta olmak üzere diğer büyük şehirlerden de çok sayıda talepler almaktayız diğer şehirlerde de bayilik açılmasını sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimiz var. Aldığımız olumlu tepkiler, Fruit and the City'nin birkaç senede bütün Türkiye geneline yayılacağı sinyali vermektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için, tüm Fruit and the City bayilerinin mutfakları denetim firması tarafından denetlenmektedir.

Ürünlerimiz eldiven ve bone kullanılarak, kesinlikle sigara içilmesi yasak, klimalı ortamda özenle hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu memnuniyeti arttırmak için Fruit and the City olarak gerekeni yapacağız.

Fruit and the City ile sevdiklerinizin özel günlerine renk ve tat katın; biliyoruz ki herkes çok sevecek
13228Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Kocaeli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gebze Mutlukent

İletişim Formu
2ÜRÜNLERİMİZ VE MARKAMIZ TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN TESCİL EDİLMİŞTİR. Ürünlerimizi bizden görerek bire bir taklit eden ve Nisan 2008'de kurulmalarına rağmen Türkiye de ilk olduklarını iddia eden taklitçi firmalar hakkında hukuki işlemler başlatılmıştır. Türkiye genelinde franchising vermekteyiz. Levent merkezden sonra, Kozyatağı, Florya, Taksim, Ankara, Bursa, Üsküdar ve Kıbrıs bayilerimiz de faaliyete geçmiştir. İzmir, Antalya ve Adana başta olmak üzere diğer büyük şehirlerden de çok sayıda talepler almaktayız diğer şehirlerde de bayilik açılmasını sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimiz var. Aldığımız olumlu tepkiler, Fruit and the City'nin birkaç senede bütün Türkiye geneline yayılacağı sinyali vermektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için, tüm Fruit and the City bayilerinin mutfakları denetim firması tarafından denetlenmektedir.Ürünlerimiz eldiven ve bone kullanılarak, kesinlikle sigara içilmesi yasak, klimalı ortamda özenle hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu memnuniyeti arttırmak için Fruit and the City olarak gerekeni yapacağız.Fruit and the City ile sevdiklerinizin özel günlerine renk ve tat katın; biliyoruz ki herkes çok sevecek
Firmanızı Ekleyin

Kocaelimport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 32 firma yer almaktadır.